To nie ja. Ale i tak w to nie uwierzycie!

Standard

Bawi mnie rozkręcająca się dyskusja na temat, kim jest “Krjakobr”, piszący w “Gazecie Hasselandzkiej”. Dyskusja w Dreamlandzie i nie tylko.

znak-zapytania

Powiem krótko:

to nie ja.

Krjakobr nie jest moim pseudonimem. Nie wierzycie? Ba! Ja byłem pewien, że niezależnie od tego, co powiem – i tak nie uwierzycie. No to nie wierzcie. Wasz problem!

W tym miejscu chciałem złożyć serdeczne podziękowania Krjakobrowi; jeśli się ujawni, czeka go order za wzbudzanie zainteresowania Hasselandem w innych mikronacjach!

Piotr de Zaym

Advertisements

One thought on “To nie ja. Ale i tak w to nie uwierzycie!

  1. Krjakobr

    Ehh…

    “W tym miejscu chciałem złożyć serdeczne podziękowania Krjakobrowi; jeśli się ujawni, czeka go order za wzbudzanie zainteresowania Hasselandem w innych mikronacjach!”

    Za dużo siedziałem w polityce by teraz byle jaka prowokacja ze strony Jego Królewskiej Mości mogła doprowadzić do tego, że się ujawnię. Order marchewką ma być w zamian za to, że oskarżenia pod pańskim adresem zostaną anulowane? Order? No cóż… To za mało bym mógł się na to zgodzić, a zarazem brak na razie na horyzoncie szansy by to zrobić- zbyt dobrze się bawię (choć niestety Pańskim kosztem). Poza tym czyż nie o to chodzi w mediach mikroświata? Czyż nie chodzi o przyciąganie uwagi na dane państwo?

    Smuci mnie jedynie jedna rzecz, a mianowicie postrzeganie Zanika i Eddarde’a za jedynych uczestników zabawy pt. “Hasseland”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s